הכנס הישראלי
לקורוזיה 2020

יום רביעי 18/11/2020

כפר המכביה, מרכז הכנסים, רמת - גן

aeai-logo
nacelogo

על הכנס

אנו שמחים להכריז על יציאתו לדרך של הכנס הישראלי לקורוזיה 2020 (זו הפעם ה 14!) מטעם “הפורום הישראלי לקורוזיה” בשיתוף “סניף NACE ישראל”. 

הכנס יעסוק בכל התחומים הרחבים הנוגעים לעולם הקורוזיה וההגנה מפני כשליה. אנו מעוניינים להתמקד השנה בנושאים ההנדסיים, האיכותיים, החדשניים והטכנולוגיים במטרה להקנות למשתתפי הכנס כלי עבודה פרקטיים.

במקביל לכנס תתקיים תערוכה טכנולוגית של החברות המובילות במשק, במטרה להנגיש את היצע של החברות המעוניינות בצורה מוחשית ולאפשר מפגשים אישיים עם קהל הלקוחות הפוטנציאלים.
הכנס על כל היבטיו מהווה כר פורה לרכישת ידע, החלפת מידע, התעדכנות בחידושי השוק וחיזוק קשרים מקצועיים ואישיים עם המומחים המובילים בתחום.

תכנית הכנס תפורסם בהמשך

ימים
שעות
דקות
שניות

יו"ר משותף

הכנס הישראלי לקורוזיה 2020

נועם יהוד

מהנדס מכונות B.Sc בעל ניסיון של כעשור בתחום הקורוזיה והציפויים, כטכנולוג צבע בחברת ברמד וכיום מנהל טכני צבעי תעשייה בחברת נירלט. מכהן כיו"ר הסניף המרכזי NACE ישראל, ובעל הסמכה כבודק ציפויים NACE CIP LEVEL II.

שי ליטני

מהנדס מכונות B.Sc ומהנדס מערכות ME (טכניון), בעל ניסיון עשיר בתחומי הצבע והציפויים להגנה. עבד שנים רבות בתפקיד מהנדס הצבע של חברת החשמל וכיום יועץ עצמאי בהגנת פלדות/מתכות ובטון בתעשייה ובתשתיות. יו"ר "הפורום הישראלי לקורוזיה" בלשכת המהנדסים והאדריכלים. מפקח ציפויים מוסמך NACE Coating Inspector CIP Level-3.